Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021

 1. Zgodnie z odczytanym słowem po Mszy świętej zbiórka ofiar do puszek na środki transportu dla misjonarzy. To także forma naszej wdzięczności Bogu za bezpieczne podróżowanie w ostatnim roku.
 2. Przyszła niedziela to I miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 adoracja i procesja.
 3. Rodziców naturalnych i chrzestnych, którzy zgłosili chrzest dzieci na 8 sierpnia zapraszamy w przyszła niedzielę na Mszę św. o 17.00 i katechezę liturgiczną.
 4. Zostały wyłożone kartki z intencjami pielgrzymów duchowych 41 PPP na Jasną Górę. Wypełnioną kartkę przekazujemy w zakrystii zostaną one przekazane do przewodnika gr. 15 A
 5. W minionych tygodniach wiele rejonów Polski i Europy dotknął kataklizm powodzi. Caritas Polska włącza się w pomoc poszkodowanym, dlatego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy do puszek ofiary dla powodzian.
 6. Przypominamy i prosimy, aby na wozy przy cmentarzu składać tylko odpady zielone bez żadnego plastiku i szkła. Wioski, które zagospodarowują odpady, prosimy aby absolutnie nie wywozić ich do lasu.
 7. Ofiary na kościół: z Soból 100 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. W Kościele wymienionych zostało kolejnych 8 okien wewnętrznych. Na ukończeniu są też prace ociepleniowe plebanii.
 9. Echo Katolickie:
 • Relacja ze Spotkania z Siostrą Katarzyną w naszej parafii i wyjaśnienie czym jest stągiew umieszczona na ołtarzu bocznym
 • Dekalog kierowcy!
 • Co Kościół mówi na temat przeszczepów?
 • O Mocy błogosławieństwa dzieci przez rodziców.