Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła, 10.10.2021

1. Po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera kształcenie niezamożnej młodzieży.
  2. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na modlitwę różańcową w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 16.30. Nasze zaproszenie kierujemy szczególnie do dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  3. Różaniec fatimski w środę o godz. 17.00. Rozważania prowadzi Rodzina Serca Jezusowego
  4. Za tydzień na Mszę Św. na godz. 12.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas 2 szkoły podstawowej w ramach trzyletniego przygotowania do I komunii świętej. Po mszy świętej katachreza dla rodziców i dzieci.
  5. Wpłynęły na kościół: 100 zł z Rozwadowa, 100 zł z żyłek – Serdeczne Bóg Zapłać
  6. Ksiądz biskup Kazimierz Gurda zwraca się z gorącą prośbą o pomoc w leczeniu naszego parafianina Dawida Śliwińskiego. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na pomoc w leczeniu Dawida.
  7. Z inicjatywy wojewody lubelskiego, na terenie województwa lubelskiego prowadzona jest akcja informacyjno-edukacyjna „Zadbaj o zdrowie”. Jej ważnym elementem są szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnych punktach szczepień, w których zainteresowani będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę. W ramach akcji na terenie Gminy Ulan-Majorat mobilny punkt szczepień „szczepieniobus” będzie funkcjonował w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie w czwartek 14 października, w godzinach od 9:00 do 16:00