W tym roku I Niedziela Wielkiego Postu to bardzo radosny dzień dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Po sześciomiesięcznym przygotowaniu pięciu kandydatów do służby ministranckiej zostało włączonych w poczet służby liturgicznej. W trakcie uroczystej sumy pod przewodnictwem ks. Łukasza nowi ministranci założyli pobłogosławione komże. Od teraz będą pełnić wszystkie funkcje w trakcie liturgii oraz nabożeństw jakie przysługują ministrantom. Nowi ministranci to: Mateusz Goławski, Tomasz Izdebski, Łukasz Ostrzyżek, Michał Jurkowski oraz Jakub Jeż. Rodzicom nowych ministrantów dziękujemy za świadectwo wiary jakie przekazali swoim synom oraz zaangażowanie w życie naszej wspólnoty. Za nowych ministrantów Bogu niech będą dzięki!